Ney Kurslarımız

Ney Kurslarımız

Kurslarımız yüz yüze veya online (uzaktan) kurs şeklinde verilmektedir. Ney öğrenme süresi kişinin yeteneği ve çalışma süresiyle doğru orantılı olup sabit bir öğrenim süresi belirtmek mümkün olamamaktadır. Sizde ney üflemeyi en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız mutlaka ney kurslarımızı inceleyin.

Online Ney (Uzaktan) Kurslarımız

WhatsApp, Zoom, Skype vb.üzerinden, kursiyerin tercih ettiği platformdan verilecektir. Ders zamanları, yapılacak koordine neticesinde belirlenecektir. Türkiye’nin, hattâ Dünya’nın herhangi bir yerinden katılıma uygundur.

Yüz Yüze Ney Kurslarımız

Yüz yüze ney kurslarımız, Eskişehir, Isparta ve Kayseri şehir merkezleri için geçerli olup eğitimler meşk usulü ile toplam sekiz saat verilecektir. Eğer siz de Eskişehir, Isparta veya Kayseri’de ikamet ediyorsanız bu kurs fırsatını değerlendirmenizi öneririz. 

Kayseri’de mevcut ney derslerimiz azami 4 kişilik grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler şehir merkezinde bulunan ney yapım atölyesinde işlenecektir. 

Isparta’da mevcut ney derslerimiz bire bir yapılacak olup ders yeri ve saatleri yapılacak koordinasyon sonucu belirlenecektir. 

Eskişehir’de mevcut ney derslerimiz grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler Odunpazarı’nda bulunan İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi‘nde işlenecektir. 

Bişnev in ney çün hikâyet mî-küned
Ez cüdâyihâ hikâyet mî-küned

0
0