Ney Kurslarımız

Ney Kurslarımız

Kurslarımız yüz yüze veya online (uzaktan) kurs şeklinde verilmektedir. Ney öğrenme süresi kişinin yeteneği ve çalışma süresiyle doğru orantılı olup sabit bir öğrenim süresi belirtmek mümkün olamamaktadır. Sizde ney üflemeyi en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız mutlaka ney kurslarımızı inceleyin.

Online Ney (Uzaktan) Kurslarımız

WhatsApp, Zoom, Skype vb.üzerinden, kursiyerin tercih ettiği platformdan verilecektir. Ders zamanları, yapılacak koordine neticesinde belirlenecektir. Türkiye’nin, hattâ Dünya’nın herhangi bir yerinden katılıma uygundur.

Yüz Yüze Ney Kurslarımız

Yüz yüze ney kurslarımız; Antalya, Eskişehir ve Isparta şehir merkezleri için geçerli olup eğitimler meşk usulü ile toplam sekiz saat verilecektir. Eğer siz de Eskişehir, Isparta veya Kayseri’de ikamet ediyorsanız bu kurs fırsatını değerlendirmenizi öneririz.

Antalya’da mevcut ney derslerimiz bire bir yapılacak olup ders yeri ve saatleri yapılacak koordinasyon sonucu belirlenecektir. 

Isparta’da mevcut ney derslerimiz bire bir yapılacak olup ders yeri ve saatleri yapılacak koordinasyon sonucu belirlenecektir.

Eskişehir’de mevcut ney derslerimiz grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler Odunpazarı’nda bulunan İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi‘nde işlenecektir.

Ney kurslarımızla ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki form vasıtasıyla bize ulaşabilir, en kısa sürede siz de ney öğrenebilirsiniz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adınız Soyadınız

Bişnev in ney çün hikâyet mî-küned
Ez cüdâyihâ hikâyet mî-küned

0
0