Anasayfa » Ney Blog » Ney Kurslarımız

Ney Kurslarımız

Kurslarımız bire bir veya online (uzaktan) kurs şeklinde verilmektedir. Ney öğrenme süresi kişinin yeteneği ve çalışma süresiyle doğru orantılı olup kurslarımız haftalık 2 saat olmak üzere toplam 8 saatlik paketler halindedir. Sizde ney üflemeyi en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız mutlaka ney kurslarımızı inceleyin.

Online Ney (Uzaktan) Kurslarımız

WhatsApp, Zoom veya Skype üzerinden, kursiyerin tercih ettiği platformdan verilecektir. Ders zamanları, yapılacak koordine neticesinde belirlenecektir. Kurs ücreti 450 TL.’dir. Türkiye’nin, hattâ Dünya’nın herhangi bir yerinden katılıma uygundur. Evde kaldığınız bu günlerde zamanınızı değerlendirmeniz için ideal bir fırsattır.

Yüz Yüze Ney Kurslarımız

Yüz yüze ney kurslarımız, Antalya ve Kayseri şehir merkezleri için geçerli olup eğitimler meşk usulü ile toplam sekiz saat verilecektir. Eğer siz de Antalya veya Kayseri’de ikamet ediyorsanız bu kurs fırsatını değerlendirmenizi öneririz. 

Kayseri’de mevcut ney derslerimiz azami 4 kişilik grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler şehir merkezinde bulunan ney yapım atölyesinde işlenecektir. Grup ders ücreti kişi başı 600 TL, özel ders ücreti 800 TL’dir. 

Antalya’da mevcut ney derslerimiz azami bire bir yapılacak olup ders yeri (Kursiyerin ikameti, ney yapım atölyesi vb.) ve ders zamanları karşılıklı yapılacak koordinasyon sonucu belirlenecektir. Kurs ücreti 600 TL’dir.

Bişnev in ney çün hikâyet mî-küned

Ez cüdâyihâ hikâyet mî-küned

MevLÂNÂ Celaleddîn-i RumÎ