İçeriğe geç
Anasayfa » Ney Blog » Ney Kurslarımız

Ney Kurslarımız

Kurslarımız yüz yüze veya online (uzaktan) kurs şeklinde verilmektedir. Ney öğrenme süresi kişinin yeteneği ve çalışma süresiyle doğru orantılı olup sabit bir öğrenim süresi belirtmek mümkün olamamaktadır. Sizde ney üflemeyi en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız mutlaka ney kurslarımızı inceleyin.

 

Online Ney (Uzaktan) Kurslarımız

WhatsApp, Zoom veya Skype üzerinden, kursiyerin tercih ettiği platformdan verilecektir. Ders zamanları, yapılacak koordine neticesinde belirlenecektir. Türkiye’nin, hattâ Dünya’nın herhangi bir yerinden katılıma uygundur. 

 

 Yüz Yüze Ney Kurslarımız

Yüz yüze ney kurslarımız, Eskişehir ve Kayseri şehir merkezleri için geçerli olup eğitimler meşk usulü ile toplam sekiz saat verilecektir. Eğer siz de Eskişehir veya Kayseri’de ikamet ediyorsanız bu kurs fırsatını değerlendirmenizi öneririz. 

Kayseri’de mevcut ney derslerimiz azami 4 kişilik grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler şehir merkezinde bulunan ney yapım atölyesinde işlenecektir. 

Eskişehir’de mevcut ney derslerimiz grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler Odunpazarı’nda bulunan İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi‘nde işlenecektir. 

Bişnev in ney çün hikâyet mî-küned

Ez cüdâyihâ hikâyet mî-küned

Mevlânâ Celaleddîn-i Rumî

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım
tr_TR
X