Anasayfa » Ney Blog » Ney Kurslarımız

Ney Kurslarımız

Kurslarımız bire bir veya online (uzaktan) kurs şeklinde verilmektedir. Ney öğrenme süresi kişinin yeteneği ve çalışma süresiyle doğru orantılı olup kurslarımız haftalık 2 saat olmak üzere toplam 8 saatlik paketler halindedir. Sizde ney üflemeyi en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız mutlaka ney kurslarımızı inceleyin.

Online Ney (Uzaktan) Kurslarımız

WhatsApp, Zoom veya Skype üzerinden, kursiyerin tercih ettiği platformdan verilecektir. Ders zamanları, yapılacak koordine neticesinde belirlenecektir. Kurs ücreti 350 TL.’dir. Türkiye’nin, hattâ Dünya’nın herhangi bir yerinden katılıma uygundur. Evde kaldığınız bu günlerde zamanınızı değerlendirmeniz için ideal bir fırsattır.

Yüz Yüze Ney Kurslarımız

Bu kursumuz, Antalya şehir merkezi için geçerli olup eğitimler meşk usulü ile toplam sekiz saat verilecektir. Eğer ki siz de Antalya‘da ikamet ediyorsanız bu kurs fırsatını değerlendirmenizi öneririz. Ders yeri (Kursiyerin ikameti, ney yapım atölyesi vb.) ve ders zamanları karşılıklı yapılacak koordinasyon sonucu belirlenecektir. Kurs ücreti 700 TL. olup kurs kapsamında uygun evsaflı bir adet kız ney de (kılıf dahil) tarafımızdan hediye olarak verilecektir.

Bişnev in ney çün hikâyet mî-küned

Ez cüdâyihâ hikâyet mî-küned

MEVLÂNÂ CELALEDDÎN-İ RUMÎ