Skip to content
Home Page » Ney Blog » Courses

Courses

Kurslarımız yüz yüze veya online (uzaktan) kurs şeklinde verilmektedir. Ney öğrenme süresi kişinin yeteneği ve çalışma süresiyle doğru orantılı olup sabit bir öğrenim süresi belirtmek mümkün olamamaktadır. Sizde ney playing in the most accurate way, you should definitely check out our ney courses. inceleyin.

 

Online Ney Courses

WhatsApp, Zoom veya Skype üzerinden, kursiyerin tercih ettiği platformdan verilecektir. Ders zamanları, yapılacak koordine neticesinde belirlenecektir. Türkiye’nin, hattâ Dünya’nın herhangi bir yerinden katılıma uygundur. 

 

 Face-to-Face Ney Courses

Yüz yüze ney kurslarımız, Eskişehir ve Kayseri şehir merkezleri için geçerli olup eğitimler meşk usulü ile toplam sekiz saat verilecektir. Eğer siz de Eskişehir veya Kayseri’de ikamet ediyorsanız bu kurs fırsatını değerlendirmenizi öneririz. 

Kayseri’de mevcut ney derslerimiz azami 4 kişilik grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler şehir merkezinde bulunan ney yapım atölyesinde işlenecektir. 

Eskişehir’de mevcut ney derslerimiz grup halinde veya tercihinize göre bire bir yapılacak olup dersler Odunpazarı’nda bulunan İnşaat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi‘nde işlenecektir. 

Listen, what the ney tells,

How it complains about breakups?

Mevlânâ Celaleddîn-i Rumî

Yardım merkezine hoşgeldiniz.

Mesaj gönderin
Çağrı merkezimizi arayın
E-posta gönderin
WhatsApp
Sizi Arayalım
en_US
X