Kampanya ve Kupon Kullanım Rehberi

Kampanya ve Kupon Kullanım Rehberi

sahaney.com tarafından belirli zaman aralıklarında farklı tutar, alt limit ve kategorilerde indirim ve hediye olarak bedelsiz ürün gönderimi yapılabilir. Bu kampanya duyuruları bağlı bulunan sosyal medya hesaplarımızdan veya internet sitemizden duyuru şeklinde (veya popup pencere) olarak bildirim yapılır.

Kampanya veya hediyeler, belirlendiği kurallar ve kısaslar çerçevesinde geçerli olacaktır. Bu kampanya veya indirim koşulları belirlenebilecek bir çekiliş sistemi veya kupon kodu şeklinde olabilir. Söz konusu indirimler ŞAHANEY’in satışa sunduğu ürünler üzerinden olabileceği gibi alanında diğer promosyon ürünlerden de olabilir. E-Ticaret sistemimizi kullanan üyelerimizin kupon kodlarını satın alma sayfasında ilgili haneye hatasız olarak yazmaları gerekmektedir. Gerekirse site yönetiminden ([email protected]) konuyla ilgili teknik destek talebinde bulunabilirler.

Her kupon, o kişiye özel olup devredilemez ve para ile satılamaz bir hak olarak kalacaktır. Ayrıca, süresi içinde kullanılmayan kuponların yenilenmesi mümkün olmayacak ve pasif duruma alınacaktır. Kampanya ve kupon kullanımındaki detaylı koşul ve şartlar ilgili kampanya başlangıcında aynı platformlardan duyurulacak, revize edildiği takdirde de yeni bir duyuru yapılacaktır.

0
0