Privacy Policy

Privacy Policy

Bu gizlilik politikası ile ŞAHANEY Ney İmal ve Satış web sitesi (www.sahaney.com) üzerinden kullanıcıların sahaney.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır. Bu bilgiler asla keyfi kullanılmayacak, ürün satışında adres bilgisi ihtiyacı, kargo firmalarının talep ettiği bilgilerin doldurulması ve teslimi niyetiyle kullanılacaktır. Üye veri tabanı da sadece üyelerle bilgi alış-verişi ve güncellemelerden haberdar etme niyetiyle tutulmaktadır.

sahaney.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır. Açık rıza verilmediği takdirde kesinlikle paylaşılmayacaktır.

sahaney.com, kişisel bilgilerin ve sahaney.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. www.sahaney.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, sahaney.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, sahaney.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler sahaney.com tarafından da güncellenebilecektir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

sahaney.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. (Çerezleri reddebilirler, akabinde silebilirler)

sahaney.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, sahaney.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

0
0